„Chemisept“ Rankų dezinfekcinis skystis

6.5532.50 su PVM

Rankų dezinfekantas

Asmens higienos dezinfekantas (1 tipo biocidas). Medicinos personalo ir maisto pramonės darbuotojų rankų dezinfekcijai. Tik profesionaliesiems naudotojams.

CHEMISEPT pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina “Gram–“ ir “Gram+” bakterijas (taip pat tuberkuliozės sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HCV, ŽIV, Rota). Tai yra efektyvi priemonė greitai rankų dezinfekcijai. Produktas pasižymi ilgu nuolatiniu efektu. CHEMISEPT sudėtyje yra švaraus, mažo lakumo etilo alkoholio tam, kad būtų užkirstas kelias respiratorinėms alergijoms. Dėl ilgai veikiančio dezinfekanto, bakterijoms nepalanki aplinka išliks 4 valandas.

Naudojimas

Medicinos personalo ir maisto pramonės darbuotojų rankoms dezinfekuoti ant nuplautų sausų rankų užpilti 3 ml CHEMISEPT ir trinti, kol išdžius. Tuberkuliozės profilaktikai procedūrą kartoti du kartus; hepatito B profilaktikai rankas dezinfekuoti ant nuplautų sausų rankų užpilti 5 ml ir trinti ne mažiau kaip 3 min. Chirurginei rankų dezinfekcijai plaštakos ir dilbius trinti du kartus po 3 min. užpylus po 3 ml CHEMISEPT

Atsargumo priemonės

1. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.
2. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

250ml, 1 L, 5 L

X

Your Shopping cart

Close