„Chemides Pulver“ Aukšto lygio dezinfekcijai

29.65 su PVM

CHEMIDES PULVER yra medicininė priemonė kokybiškai daugkartinio naudojimo medicininių prietaisų dezinfekcijai (šalta sterilizacija). Priemonė pagaminta iš miltelių, tirpale išskiriančių peroksiacto rūgštį; specialiai skirta kokybiškai daugkartinio naudojimo medicininių įrankių ir prietaisų dezinfekcijai dantų gydymo, sveikatos priežiūros įstaigose ir ligoninėse (endoskopai, bronchoskopai, laparoskopai, respiratoriniai vamzdeliai, anestezijos įranga).
CHEMIDES PULVER – tai saugi, veiksminga, naudinga sistema, skirta paruošti dezinfekcinį tirpalą tiesiog ištirpinant miltelius vandenyje. Produktas optimaliai ekologiškai nekenksmingas.
CHEMIDES PULVER veikia sporas, virusus (įskaitant hepatitą B, C ir ŽIV virusą), bakterijas (Gram + /gramteigiamos/, Gram – /gramneigiamos/, rūgščiai atsparią Bacilli, Mycobacterium tuberculosis) ir grybelius.
Aktyvuotas CHEMIDES PULVER tirpalas yra skaidrus ir permatomas, todėl galima matyti dezinfekuojamus įrankius.
Paruoštas tirpalas, laikomas uždaroje talpoje, veiksmingas visą darbo dieną. Tirpalą keisti reikia po kiekvieno eksploatacijos ciklo (priklausomai nuo jo užterštumo organinėmis medžiagomis) arba bent kas dieną.

SUDĖTIS
100g CHEMIDES PULVER sudėtyje yra:
Natrio peroksokarbonato – 42g;
Tetracetiletileno diamino (aktyviklio ) – 25g;
Organinių rūgščių, stabilizatorių, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (biologinis skaidymasis >90%), korozijos inhibitorius

DOZAVIMAS:
15 gramų CHEMIDES PULVER vienam litrui vandens (vienas matavimo šaukštelis vienam litrui vandentiekio /iš čiaupo/ vandens).

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS:
Dezinfekcija:
CHEMIDES PULVER naudojama taip: miltelius reikia ištirpinti šiltame vandenyje ir toliau laikytis nurodytos veiksmų sekos:
1. Į kiekvieną litrą šilto 30-35°C temperatūros vandens įberkite po 15 g CHEMIDES PULVER priemonės (aktyvacijos pradžia).
2. Tirpalą kratykite arba maišykite, kol ištirps didžioji dalis miltelių (2-3 minutes).
3. Palikite tirpalą nusistovėti 15 minučių, kad gautumėte paruoštą naudojimui tirpalą.
4. Panardinkite instrumentus į tirpalą 10 minučių.
5. Nuplaukite instrumentus vandeniu, geriausia steriliu.
6. Tirpalą keiskite kiekvieną dieną arba po kiekvieno eksploatacijos ciklo (priklausomai nuo jo užterštumo organinėmis medžiagomis).

Dezinfekcija ir sterilizacija:
1. Nuvalykite instrumentą arba prietaisą.
2. Į kiekvieną litrą šilto 30-35°C temperatūros vandens įberkite 15 g CHEMIDES PULVER priemonės (aktyvacijos pradžia).
3. Tirpalą kratykite arba maišykite, kol ištirps didžioji dalis miltelių (2-3 minutes).
4. Palikite tirpalą nusistovėti 15 minučių, kad gautumėte paruoštą naudojimui tirpalą.
5. Panardinkite instrumentus į tirpalą 10 minučių.
6. Nuplaukite steriliu vandeniu.
7. Tirpalą keiskite kiekvieną dieną arba po kiekvieno eksploatacijos ciklo (priklausomai nuo jo užterštumo organinėmis medžiagomis).
Išimdami pamerktus instrumentus būkite atsargūs, kad išvengtumėte užkrėtimo organinėmis medžiagomis. Dezinfekuodami įrankius ir prietaisus laikykitės jų gamintojų nurodymų.

ĮSPĖJIMAI
Koncentruotas produktas (milteliai) kenksmingas prarijus. Dirgina akis ir odą. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Laikyti sausoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių. Nenaudoti su variu, bronza, žalvariu, alavu, aliuminiu ir mažaangliu plienu. Prieš naudodami tirpalą susipažinkite su medicininių prietaisų instrukcijomis. Nenaudoti pacientams. Po dezinfekcijos rūpestingai nuplauti instrumentus ir prietaisus. Laikyti tik gamintojo pakuotėje, saugioje, sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių. Po naudojimo pakuotę uždaryti.

Tūris – 1kg.

X

Your Shopping cart

Close