„Chemisept FG“ Grybelio profilaktikai

7.6529.65 su PVM

Kojų grybelių profilaktikos priemonė

Asmens higienos dezinfenkantas (1 produktų tipas). Kojų grybelinių susirgimų profilaktikai buityje ir visuomeninės paskirties objektuose.

CHEMISEPT FG – efektyvi kojų grybelio naikinimo ir profilaktikos priemonė. Preparatas pasižymi plačiomis fungicidinėmis ir baktericidinėmis savybėmis, naikina Gram teigiamas ir Gram neigiamas bakterijas, dezaktyvuoja virusus (HBV, HIV, Rota). Labai efektyvus prieš dermatofitinius, pelėsinius grybelius.

Yra tinkamas naudoti greitai dezinfekcijai alkoholiui atspariai avalynei. Mažina kojų prakaitavimą ir tuo būdu išvengiamas nemalonus kvapas. Sudaro nepalankią aplinką odos ir nagų grybeliniams susirgimams vystytis. Sudėtyje esantys natūralūs aliejai padeda atstatyti apsauginę odos funkciją.

Taikant medikamentinį nagų grybelio gydymą, 6 mėn. laikotarpyje ir po gydymo kurso, rekomenduojama vakarais dezinfekuoti kojas ir avalynę, išpurškiant Chemisept FG ant kojų ir į avalynę, leidžiant išdžiūti. Tai ženkliai pagreitina kojų grybelio išgydymą ir užkerta kelią pakartotinam užsikrėtimui.

Naudojimas

Kojų grybelių profilaktikai avalynę iš vidaus išpurkšti 3 ml CHEMISEPT FG ir palaukite, kol išdžius.

Pasinaudojus plaukymo baseinais, visuomeninėmis pirtimis ir pabuvus kitose vietose, kur padidėjusi rizika užsikrėsti kojų grybeliu, apipurkšti kojų pėdas.

Medikamentinio kojų grybelio gydymo metu ir po jo pakartotiniam užsikrėtimui išvengti vakarais apipurkšti kojų pėdas.

Atsargumo priemonės

1. Laikykite pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje.
2. Jei abejojate, kad CHEMISEPT FG gali gadinti avalynę, visada išbandykite ant nedidelio ploto.
3. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.
4. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Veikliosios medžiagos: Etanolis, CAS Nr.64-17-5, EB Nr.200-578-6, 62 %, C12-14-alkil[(etilfenil) metil]dimetilchlorido CAS Nr.85409-23-0, EB Nr.287-090-7 ir benzil-C12-18-alkildimetilchlorido CAS Nr.68391-01-5, EB Nr.269-919-4 mišinys, 0,25%.

Sudėtyje yra glicerolio.

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

250 ml, 5 L

X

Your Shopping cart

Close