„Smell Net“ Kvapų naikinimui

7.1029.65 su PVM

Plaunanti, dezinfekuojanti ir kvapus naikinanti priemonė

Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfektantas (2 tipo biocidas). Paviršiams plauti ir dezinfekuoti sveikatos priežiūros, socialinės globos ir rūpybos, švietimo įstaigose, pirtyse, plaukymo baseinuose ir kitose visuomeninės paskirties įmonėse. Tik profesionaliems naudotojams.

Naudojimas

SMELL NET yra koncentratas. Jo darbiniai tirpalai naudojami paviršiams plauti ir dezinfekuoti bei šlapimo kvapui panaikinti. Naudojamas 1% (100ml SMELL NET 10 litrų vandens) darbinis tirpalas. Vandeniui atsparios sienos, grindys, kriauklės, unitazai šluostomi darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste. Apdorojami paviršiai turi būti drėgni ne mažiau kaip 5 min. Po dezinfekcijos paviršių nuplauti vandeniu. Vaikų ir ligonių šlapinimosi indai dezinfekuojami pamerkiant į darbinį tirpalą arba šluostant darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste; jų paviršiai turi būti drėgni ne mažiau kaip 5 min. Po dezinfekcijos paviršius būtina nuskalauti vandeniu.

Kai reikalinga HBV, ŽIV infekcijų profilaktika, naudojamas 2% darbinis tirpalas; ekspozicijos laikas 15 min.

Atsargumo priemonės

Laikyti pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje. Nenaudoti drėgmei neatsparių paviršių plovimui ir dezinfekcijai. Jei abejojate, kad SMELL NET gali gadinti paviršių, visada išbandykite ant nedidelio ploto.

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

1 L, 5 L

X

Your Shopping cart

Close