„Alkadent“ Odontologinių atsiurbimo sistemų plovimui ir dezinfekcijai

13.1553.50 su PVM

Šarminis dezinfekuojantis koncentratas stomatologinių įrenginių atsiurbimo sistemų plovimui bei priežiūrai

Alkadent – naujos kartos skystas koncentratas , neturintis aldehidų. Naudojamas stomatologinių įrenginių , atsiurbimo sistemų plovimui ir dezinfekcijai. Preparatas pasižymi baktericidinių , virocidiniu ir fungicidiniu poveikiu , naikina bakterijas, grybelius , virusus (tame tarpe ir HBV, ŽIV , Rota).

Alkadent yra skirtas uždarų sistemų plovimui ir dezinfekavimui , todėl yra mažai putojantis ir turintis švelnų poveikį medžiagoms , iš kurių pagamintos atsiurbimo sistemos. Efektyviai ištirpina ir išplauna iš sistemų susikaupusius nešvarumus , koroziją sukeliančių medžiagų sankaupas , pasižymi stipriu dezinfekuojančiu poveikiu , net ir esant mažai tirpalo koncentracijai. Medžiagos sudėtyje esančios paviršiaus aktyviosios medžiagos užtikrina geras plaunančiąsias savybes: pašalina kraują , baltymus , riebalus ir sekretus.

Preparatas greitai biologiškai suskyla, todėl panaudotą tirpalą galima išpilti į nuotekų sistemą. Darbinio tirpalo panaudojimas nepavojingas patalpoje esantiems žmonėms. Preparatas nėra toksiškas ir koncerogeninis.

Alkadent koncentratą laikyti sandariai uždarytame inde , ne žemesnėje kaip 5°C temperatūroje.

Trumpas plovimo , dezinfekcijos laikas ir nedideliė darbinio tirpalo koncentracija leidžia preparatą naudoti taupiai.

Naudojimas.Atsiurbimo sistemos plaunamos 1-2 kartus per dieną. Darbinis tirpalas paruošiamas 2% (20 ml koncentrato įpilti į 980 ml šilto vandens ir išmaišyti). 0,5 litro darbinio tirpalo įpilkite į separacinę sistemą , o kitą 0,5 litro supilkite į aspiracinę sistemą. Darbinį tirpalą sistemose reikia išlaikyti 5 – 10 min. , po to praskalauti švariu vandeniu.

Sudėtis. Dioktildimetolamonio chloridas , natrio karbonatas , nejoniniai tenzidai , putų susidarymo reguliatorius , kompleksinės medžiagos , korozijos inhibitorius.

Darbų saugos nurodymai. Dirbant mūvėti gumines pirštines.

Pirmoji pagalba. Patekus ant odos , plauti vandeniu su muilu. Patekus į akis , skalauti dideliu kiekiu vandens , kreiptis į gydytoją.

Laikyti vaikams neprieinamose vietose .

pH 11.0

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

1 L, 5 L

X

Your Shopping cart

Close