„Food 2“ Plovimo priemonė maisto pramonei

24.15 su PVM

Rūgštinė putojanti plovimo priemonė maisto pramonės įmonėms

FOOD 2 – rūgštinio tipo plaunančioji priemonė su stabilia puta, maisto pramonės įmonių įrengimų ir grindų valymui.FOOD 2 turi savyje rūgštis, kurios pašalina kalkių nuosėdas, rūdis ir kitas mineralines apnašas. Į priemonės sudėtį įeinantys tenzidai išsiskaido biologiškai ir efektyviai pašalina riebalus ir baltyminius užteršimus. Reikiamai dozuojant ir teisingai parenkant veikimo laiką ir temperatūrą FOOD 2 nesugadina guminių tarpinių, plastmasės ir lengvųjų metalų.

Sudėtis ir savybės: Ortofosforo rūgštis, fosfonatai, tenzidai, putos stabilizatorius, korozinis ingibitorius. Plaunančios priemonės pH ~ 1.

Dozavimas: Darbinio tirpalo koncentracija: 1,0-5,0 %.tirpalas(10-50dl/100ltr.vandens)esant temperatūrai 20-60 °C.

Naudojimo būdas: Naudojant plovimui FOOD 2, nebūtinas išankstinis šarminis plovimas, nes FOOD 2 pašalina riebalinius ir baltyminius užteršimus. Paviršių apiplauti šiltu (25-30°C) vandeniu, tam kad pašalinti pagrindinius nešvarumus. Šepečio arba plovimo įtaiso pagalba paviršių padengti plaunančiu tirpalu. Išlaikyti 10-20 minučių.Nuplauti putas ir nešvarumus karštu (60°C) vandeniu. Plauti vandens srove – daug efektyviau. Plaunančios priemonės koncentracija ir išlaikymo laikas priklauso nuo pirminio paviršiaus užterštumo.

Darbų saugos nurodymai: Priemonė gali sukelti sudirginimą.Saugokitės kad priemonė nepatektų į akis ir ant odos.Dirbdami su priemone užsidėkite gumines pirštines ir apsauginius drabužius.

Pirmosios pagalbos priemonės: Priemonei patekus ant odos – nuplauti gausiu kiekiu vandens su muilu.

X

Your Shopping cart

Close