„Chemihyd Des“ Aukšto lygio dezinfekcijai

26.10 su PVM

Įrankių aukšto lygio ir aukšto lygio cheminės dezinfekcijos priemonė

Tūris – 5L.

CHEMIHYD DES – paruoštas vartoti tirpalas. Skirtas instrumentų aukšto lygio dezinfekcijai ir aukšto lygio cheminei dezinfekcijai medicinos įstaigose. Dezinfekuojami visi vandeniui atsparūs instrumentai. Nepažeidžia instrumentų.
Priemonė skyla biologiškai ir po naudojimo galima išpilti į nuotekas. Savo sudėtyje neturi fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu ( tame tarpe naukina ir tuberkuliozės mikobakterijas), sporicidiniu,virucidiniu (tame tarpe HB,HC, ŽIV, Rota ir kt.) poveikiu, o taip pat veikia grybelius.

Naudojimas:

Priemonė naudojama medicininių įrankių neatsparių karščiui aukšto lygio dezinfekcijai ir/arba aukšto lygio cheminei dezinfekcijai. Tai gali būti endoskopai, optiniai instrumentai ir jų pagalbinės dalys, bronchoskopai, biopsinės žnyplės, laringoskopai, intubaciniai, aspiraciniai vamzdeliai, medicininės talpos,laboratoriniai inai, mediciniai instrumentai ir kt.

CHEMIHYD DES – paruoštas naudojimui dezinfekuojantis tirpalas. Neskiedžiamas.

CHEMIHYD DES – naudojamas tais atvejais, kada negalima panaudoti aukštos temperatūros sterilizacijos. Taip pat naudojamas įrankių dezinfekcijai prieš juos sterilizuojant. Instrumentai sudedami į sandarią talpą su CHEMIHYD DES. Sekti, kad instrumentai būtų pilnai panardinti tirpale. Po aukšto lygio dezinfekcijos ekspozicijos laiko instrumentai skalaujami tekančiu vandeniu, o po to distiliuotu vandeniu.

Tinka mašininiam endoskopų plovimui.

CHEMIHYD DES – tirpalas laikomas uždaruose bakeliuose 6 mėnesius. Atkreipkite dėmesį į pagaminimo datą. Priemonę laikyti uždaruose bakeliuose ne žemesnėje kaip +5°С temperatūroje.

CHEMIHYD DES negalima naudoti kartu su aminais, todėl reikia vengti instrumentų kontakto su kitomis priemonėmis turinčiomis aminų iki ir po dezinfekcijos su CHEMIHYD DES.

Darbų saugos nurodymai:
Dirbant su preparatu, naudokite gumines pirštines, respiratorius
Naudoti patalpose su ištraukiamąja ventiliacija
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Vengti garų įkvėpimo.

Pirmoji pagalba :

Patekus preparato ant odos – nuplaukite su vandeniu ir muilu, nuskalaukite.
Patekus į akis – atidžiai praplaukite vandeniu ir reikalui esant kreipkitės į gydytoją.
Patekus į skrandį – išgerkite didelį kiekį vandens, sukelkite vėmimo refleksą ir kreipkitės į gydytoją.
Sudėtis: Glutaraldehidas 2,5%, Buferinis tirpalas, Korozijos inhibitorius

pH 5,4 – 6,5

X

Your Shopping cart

Close