„Bacticid“ Greitai paviršių dezinfekcijai

7.6543.95 su PVM

Paviršių, įrankių, įrangos ir inventoriaus dezinfekantas

Visuomenės sveikatos priežiūros ir maisto dezinfekantas (2 ir 4 tipo biocidas). Tik profesionaliesiems vartotojams. Nedideliems paviršiams įrankiams, įrangai ir inventoriui dezinfekuoti sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės įmonėse. BACTICID pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram teigiamas ir Gram neigiamas bakterijas (įskaitant TBC sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus su apvalkalais (tarp jų HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex), tiek be apvalkalų (tarp jų Adeno,Rota). Negali tiesiogiai liestis su maistu.

Naudojimas

Paruoštas naudojimui dezinfekantas BACTICID naudojamas nedideliems paviršiams, įrankiams, įrangai ir inventoriui dezinfekuoti sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse, poliklinikose, ambulatorijose, laboratorijose, procedūriniuose, stomatologiniuose ir gydytojų kabinetuose), visuomeninės paskirties įmonėse (maisto ruošimo ir gamybos vietose).

1. Dezinfekuojamasis paviršius turi būti švarus. Instrumentų, įrankių ir paviršių po dezinfekcijos nuplauti nereikia.
2. Dezinfekuojamą paviršių apipurkšti iš 30 cm atstumo arba nušluostyti sudrėkinta švaria servetėle, (paviršius turi pilnai sudrėkti). Purkšti nedaugiau kaip 40-50 ml/m². Ekspozicijos laikas 1-3 min.
3. Grožio salonuose naudojamus įrankius pamerkti 5 min. į dezinfekantą, po to ištraukti ir išdžiovinti arba nusausinti vienkartine servetėle.
4. Įrenginius ar jų dalis apipurkšti iš 30 cm atstumo ar nušluostyti sudrėkinta servetėle, po to išdžiovinti arba po 3 min. nusausinti vienkartine servetėle.

Atsargumo priemonės

1. Jei abejojate, kad dezinfektantas gali gadinti apdorojamą objektą, visada išbandykite ant nedidelio ploto.
2. Nedezinfekuokite didelių paviršių, nes gali susidaryti sprogus garų ir oro mišinys.
3. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.
4. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Veikliosios medžiagos: etanolis 72 %, C12-14-alkkil[(etilfenil) metil]dimetilchlorido ir benzil-C12-18-alkildimetilchlorido mišinys, 0,025%.

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

500 ml, 1 L, 1 L Spray, 5 L

X

Your Shopping cart

Close