„Des Insurance“ Instrumentų dezinfekcijai

13.1553.50 su PVM

Instrumentų dezinfekcinio plovimo priemonė
DES INSURANCE – tai efektyvi, valanti ir dezinfekuojanti priemonė, skirta medicininių instrumentų dezinfekciniam plovimui prieš jų sterilizaciją.

Preparato sudėtyje yra 3 stipriai veikiantys dezinfektantai – spiritas ir dvi skirtingos ketvirtinės amonio druskos, kurios išplečia preparato panaudojimo sritis tiek, kad jis veikia ir tas bakterijas, kurios greitai tampa rezistentinėmis kitom dezinfekcinėm medžiagom. Preparatas taip pat puikiai veikia bakterijas su stipriomis riebalinėmis kapsulėmis, nes spiritas pagerina dezinfektanto prasiskverbimą per kapsules. Įvertinant trejopą DESINSURANCE apsaugą, jo nereikia keisti, kaip kitų dezinfektantų. Preparatas pasižymi baktericidinėmis savybėmis, inaktyvuoja bakterijas, virusus (tame tarpe HBV, HIV, Rota) ir grybelius. Preparato sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, todėl pasižymi geromis valomosiomis savybėmis.

DESINSURANCE skirtas naudoti visiems drėgmei atspariems instrumentams, pagamintiems iš įvairių medžiagų. Gerai plauna kraują, baltymus, sekretus ir riebalus. Skalaujant nuo paviršių nusiplauna pilnai.Preparatas biologiškai suskyla, likučius galima išpilti į kanalizaciją. Sudėtyje nėra fosfatų. Darbinio tirpalo naudojimas nepavojingas patalpoje esantiems žmonėms. Personalo alergizavimo laipsnis sumažintas iki minimumo.

Preparatu dezinfekuojami ir valomi: endoskopai, optiniai instrumentai ir jų pagalbinės dalys, bronchoskopai, laringoskopai, intubaciniai vamzdžiai, aspiraciniai vamzdžiai, laboratoriniai indai, odontologiniai instrumentai ir kita medicininė įranga.

Trumpas dezinfekcijos laikas ir mažos tirpalo koncentracijos suteikia galimybę ekonomiškam panaudojimui.

Sudėtis ir savybės: Nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos <5%, ketvirtiniai amonio junginiai 5-15%, natrio karbonatas <5%,kompleksinės medžiagos <5%.

DES INSURANCE efektyviai naikina mikrobus; gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, grybelius; virusus: hepatito ir AIDS (HBV, HCV ir ŽIV).

Dozavimas ir naudojimo būdas: DES INSURANCE 1% tirpalas naudojamas instrumentų dezinfekcijai ir plovimui prieš sterilizaciją, veikimo laikas 10 min., siūloma vandens temperatūra – 20-45ºC. Mechanizuotu būdu plaunama ir dezinfekuojama ultragarso įrenginiuose (2min.) 1% tirpalu. Panaudoti instrumentai, jeigu reikia, tai pagal gamintojo rekomendacijas išardomi ir pamerkiami į paruoštą tirpalą, jame instrumentai plaunami ir mirkomi nustatytą laiką pagal tirpalo koncentraciją. Endoskopai pagal gamintojo rekomendacijas išardomi ir merkiami į paruoštą tirpalą. Endoskopo ertmės užpildomos tirpalu, po to plaunama su specialiais šepečiais bei švirkštais ir mirkoma tirpale atitinkamą laiką pagal koncentraciją. Po dezinfekcijos instrumentai išimami iš tirpalo, gerai nuplaunami vandeniu, džiovinami ir sterilizuojami. Paruoštas tirpalas stabilus 14 parų. Lygūs paviršiai dezinfekciniu tirpalu nuvalomi servetėle arba išpurškiami purkštuvu. Ekspozicijos laikas 10 min.

Darbų saugos nurodymai: Preparatas nenuodingas, tačiau koncentratas gali dirginti akis ir gleivines. Dirbant naudoti gumines pirštines arba prieš darbą rankas sutepti apsauginiu kremu BIO GLOVE.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

pH 9,5 – 10,0 (darbinis tirpalas)

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

1 L, 5 L

X

Your Shopping cart

Close