GCG Sterihand Wipes

3.25 su PVM

GCG Sterihand Wipes. Drėgnos servetėlės higieninei rankų ir paviršių dezinfekcijai. Tik profesionaliam naudojimui. Produkto video.

Servetėlės GCG STERIHAND WIPES paruoštos naudojimui. Skirtos tik išoriniam naudojimui. Servetėlės gali būti naudojamos medicinos personalo, maisto pramonės darbuotojų, socialinės globos ir rūpybos, ikimokyklinių įstaigų, laboratorijų darbuotojų rankų higieninei dezinfekcijai, bei įvairių mažų paviršių, įrankių, inventoriaus greitai dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose (procedūriniuose kabinetuose, odontologijos klinikose, ir pan.), visuomeninės paskirties objektuose (kirpyklose, grožio salonuose ir pan.).

Naudojimas: Higieninei rankų dezinfekcijai išimti servetėlę iš sterilios pakuotės ir valyti rankas ne mažiau kaip 30 sek. Tuberkuliozės profilaktikai procedūrą kartoti du kartus; hepatito B profilaktikai rankos turi būti valomos ne mažiau kaip 3 min. Alkoholio poveikiui atsparius prietaisus ir paviršius dezinfekuoti šluostant ne mažiau kaip 30 sek. Panaudotas servetėles išmesti į atliekas. Po dezinfekcijos paviršius, kurie liesis su maistu, nuskalauti vandeniu.

Atsargumo priemonės: Laikyti pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje. Nenaudoti veido odos, gleivinių ir žaizdų dezinfekcijai. Nenaudoti alkoholiams ir drėgmei neatspariems paviršiams dezinfekuoti. Abejojant, kad GCG STERIHAND WIPES gali gadinti dezinfekuojamą objektą, visada išbandyti ant nedidelio ploto.

X

Your Shopping cart

Close