„Sterisept Forte“ Paviršių dezinfekcijai

15.8565.95 su PVM

Paviršių valymo ir dezinfekcijos priemonė be aldehidų

STERISEPT FORTE – tai naujos kartos dezinfekavimo ir valymo koncentratas be fenolių, aldehidų ir fosfatų.

Preparatas pasižymi baktericidinėmis savybėmis (tame tarpe Mycobacterium tuberculosis), inaktyvuoja virusus (tame tarpe HBV, HIV, Rota) ir grybelius. Preparato sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, todėl jis pasižymi geromis valomosiomis savybėmis.

STERISEPT FORTE kaip visuomenės sveikatos priežiūrai skirtas dezinfekantas naudojamas plauti ir dezinfekuoti patalpų paviršius (grindys, sienos ir kt.) įskaitant maisto ruošimo blokus sveikatos priežiūros įstaigose ir visuomeninės paskirties vietose (socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kirpyklose, kosmetikos ir tatuiruočių kabinetuose, grožio salonuose ir kt.)

Atsargumo priemonės

Jei abejojate, kad preparatas gali gadinti paviršių, visada išbandykite ant nedidelio ploto. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą ne žemesnėje kaip +5 °C temperatūroje pašaliniams neprieinamoje vietoje.

Dėmesio!

Tik profesionaliesiems vartotojams. Profesionalieji vartotojai privalo taikyti etiketėje ir šioje instrukcijoje nurodytas darbų saugos ir sveikatos bei atliekų tvarkymo priemones.

Sudėtis

Ketvirtiniai amonio junginiai, dodecildiaminas, nejonizuojančios paviršiaus aktyviosios medžiagos , korozijos inhibitorius, kompleksinės medžiagos, putų reguliatoriai.

рH 10,0 (koncentrato), 0,25% darbinio tirpalo pH 8.

Išvalyti

Papildoma informacija

Tūris

1 L, 5 L

X

Your Shopping cart

Close